Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Hrniec strachu od Adama Szustaka – vynikajúca lekcia, ako splniť poslanie, ktoré nám dal Boh

 

Vydavateľstvo Slovo medzi nami vydáva už tretiu knihu poľského dominikána Adama Szustaka. Hrniec strachu je stretnutím s Božím slovom, ktoré pomáha novým spôsobom stretnúť sa tvárou v tvár s našimi strachmi.

Otec Adam Szustak OP jedinečným a neopakovateľným spôsobom sprevádza čitateľa udalosťami Gedeonovho života. Spoznávame príbeh človeka, ktorý dozrieva po celý svoj život, bojí sa, stále potrebuje znamenia a potvrdenie svojej sily. Hrniec strachu je kniha o Bohu, veľkom Stvoriteľovi a Otcovi, prekvapujúcom nás svojím zmyslom pre humor. Je to príbeh o nás a našom víťazstve, ktoré príde, ak sa rozhodneme urobiť prvý krok. Príbeh o Gedeonovi, legendárnom vodcovi izraelského vojska a hrdinovi Knihy sudcov, je vynikajúcou lekciou (a niekedy aj antilekciou), ako sa vyrovnať so strachom a plniť poslanie, ktoré nám dal Boh. Stačí počúvať Pánovo slovo a rozbiť svoj hrniec strachu.

Knihu Adama Szustaka Hrniec strachu s podtitulom Lekcie Gedeona preložil Marián Kováčik, má 184 strán a jej cena pri kúpe vo vydavateľstve Slovo medzi nami je 7,50 eur. Knihu je možné objednať na emailovej adrese slovo@smn.sk.

Adam Szustak OP (1978) je exercitátor, ktorý hlása evanjelium každému a všade. V roku 1999 vstúpil do dominikánskeho rádu, večné sľuby zložil v roku 2004, a v tom istom roku bol vysvätený za kňaza. Bol študentským kaplánom v Krakove, od roku 2012 sa venuje internetovému projektu Langusta na palmie. Je autorom niekoľkých kníh a audiokníh. V súčasnosti žije v kláštore v Lodži. V  slovenskom preklade vyšli jeho knihy Evanjelium pre nenormálnych Vrch prísľubov.

 

Príbuzné články:

Vrch prísľubov – Adam Szustak OP

Adam Szustak OP: Evanjelium pre nenormálnych

Denis McBride: Putovanie s Jonášom – knižná novinka vydavateľstva SMN

Čím ma zaujal Ježiš – jedinečná audiokniha

Privilégium byť ženou – Alice von Hildebrand

Skôr ako odídem – Peter Kreeft

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved