Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Skôr ako odídem – knižná novinka nášho vydavateľstva

Vydavateľstvo Slovo medzi nami vydalo ďalšiu knihu katolíckeho filozofa Petra Kreefta. „Skôr ako odídem“ je zbierka múdrosti vytvorená pre jeho dospelé deti – ako najlepší dar, ktorý im mohol dať v závere svojho života.

Väčšina rodičov nemá problém komunikovať so svojimi deťmi o tom, ako sa obliekať, šoférovať auto či študovať, no robí im problém rozprávať o tom, ako čo najlepšie žiť – hovoriť o skutočnej láske, viere, vnútornej integrite, hodnotách, skutočnom bohatstve a úspechu. Privoňať k ruži, vedieť sa hrať, vnímať svet ako Boží dar (a more ako hračku, ktorá sa nikdy neomrzí), riadiť sa zdravým rozumom v najlepšom zmysle tohto pojmu, mať usporiadaný život podľa Božích pokynov – aj toto ponúka Peter Kreeft v 162 lekciách pre dobrý život, vychádzajúcich z jeho vlastných skúseností, štúdia a jednoducho bežného života za viac ako šesť dekád.

Kniha Petra Kreefta Skôr ako odídem  vyšla 13. augusta 2018, má 240 strán v mäkkej väzbe a jej cena v našom vydavateľstve je  6,40 eur (plus poštovné a balné). Knihu je možné objednať na emailovej adrese slovo@smn.sk.

Peter Kreeft (1937) je profesorom filozofie na Boston College a The King’s College. Je autorom množstva kníh a populárnym spisovateľom v oblasti kresťanskej filozofie, teológie a apologetiky. Vydavateľstvo Slovo medzi nami vydalo v slovenčine viacero kníh Petra Kreefta: Návrat k čnosti, Ako vyhrať kultúrnu vojnu, Láska je silnejšia ako smrť, Môžeš (s)poznať Bibliu, Tri filozofie života, Zmysel života.

TS TKKBS

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved