Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Redemptoristický fotoalbum „Všade dookola“

“CSSR ALL AROUND” je jednoduchým nápadom laických redemptoristických partnerov v misii v Portugalsku. Na Instagrame a Facebooku publikujú fotografie, ktoré majú byť dostupné redemptoristickej rodine na celom svete. Na novom „fotodenníku“ sú pozvaní spolupracovať redemptoristi a laickí partneri v misii na celom svete. Vyhotov fotografiu redemptorisického kríža vo svojej krajine, alebo na misijných cestách. Potom foto pošli na túto adresu cssrallaround@cssr.pt. Publikovať foto môžeš aj sám na Facebooku, alebo Instagrame. Hashtag #cssrallaround.

Už dnes môžeš navštíviť stránku. Objavíš tam už zábery z Portugalska, Guiné-Bissau, z Iránu, Južnej Afriky, Škótska, Anglicka,  Španielska, Panamy, Albánska, Talianska, Francúzka, Kolumbie a Litvy. Tešíme sa, že spolu vytvoríme veľkú celosvetovú vizuálnu mapu našej globálnej misionárskej prítomnosti. Plánujeme vytvoriť aj akýsi „katalóg“ s nádhernými a zmysluplnými fotografiami, ktoré môžeme všetci používať v našich materiáloch pre potreby pastorácie a aktivít spojených s povolaniami.

Rui Santiago CSsR

Česká verzia článku

Zdroj

Príbuzné články:

Aplikácia Scala News je k dispozícii

Digitálny časopis Redemptorists International k dispozícii (2016)

Kapitula v Thajsku aj o médiách (Pattaya 2016)

Peruánsky redemptorista ocenený biskupmi za mediálnu prácu (2016)

Vietnamský redemptorista Le Ngoc Thanh v zozname „100 informačných hrdinov“

Sv. Alfonz – umelec evanjelia

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved