Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

P. Michal Zamkovský a Rieka Života slúžili na Breakfestivale

V nedeľu 26. júna 2016 v Červenom Kláštore sa už tradične konal Breakfestival. Hlavnou témou v poradí už siedmeho ročníka bola výzva: “Si kľúčový”. Organizovali ho redemptoristi Michalovskej viceprovincie v spolupráci s mladými dobrovoľníkmi. Breakfestivalu, ktorý sa sústreďuje na mládež a rodiny sa zúčastnilo  709 ľudí.

Na slávnostnej liturgii, ktorej hlavným celebrantom bol vikár Michalovskej viceprovincie redemptoristov o. Maroš Dupnák CSsR sa účastníkom prihovoril v homílii páter Michal Zamkovský CSsR. V programe vystúpil obľúbený kúzelník Wolf, kapela Sion zo Sniny Sion, Rómska evanjelizačná skupina F6 a Peter Milenky band. Slovom program sprevádzali rečníci Eduard Filo a Dominik Gabriel.

Misijné spoločenstvo Rieka Života sprevádzalo veriacich večerom chvál. Prítomným sa prihovoril aj Bohuš Živčák. Organizátor podujatia, P. Miroslav Bujdoš CSsR o čase chvál povedal: „Tento čas bol to naozaj kráľovským zvelebením Toho, ktorý s nami ráta a chce spasiť tento svet s našou spoluprácou.“

Zdroj (krátené)

Krátke dejiny Rieky Života (VIDEO)

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved