Redemptoristi
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Redemptoristi
Slovo medzi nami

Na Kramároch práve prebiehajú misie

V tomto čase od 5. 6. do 13. 6. 2021 vo farnosti na Kramároch prebiehajú ľudové misie, ktoré vedie P. Michal Zamkovský CSsR spolu s pátrami redemptoristami z provinciálneho domu v Bratislave (Puškinova).

Je to čas duchovnej obnovy pre celú farnosť. Všetci ste srdečne pozvaní intenzívne prežívať posilu a spoločenstvo s Kristom – Vykupiteľom. „Poďte ku mne všetci, ktorí sa namáhate a ste preťažení, a ja vás posilním (Mt 11,28).“

P. Michal Zamkovský v pozvánke na misie hovoril: „Vieme, že bratislavské Kramáre boli v poslednom čase dosť v centre pozornosti. Sú tam veľké nemocnice, je tam Ministerstvo zdravotníctva SR a iné zdravotnícke inštitúcie, ktoré prechádzali veľkou skúškou. Je to akoby srdce nášho zdravotníctva. Ale na Kramároch je tiež farnosť a kostol Božského Srdca Ježišovho a práve v tomto kostole chceme uskutočniť misie.“

Každý deň počas misií je vysielaná naživo jedna večerná svätá omša (18.30 h) prostredníctvom youtube kanálu „Fara Kramáre„.

Pripravil: mediálny tím redemptoristov

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved