Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Konalo sa predstavenie „Likér dlhovekosti sv. Alfonza“

V talianskom meste Pagani sa 10. decembra 2017 o 11:00 v Auditóriu sv. Alfonza konalo predstavenie „Likér sv. Alfonza de Liguori – Horký elixír dlhovekosti“. 

Toto podujatie je prvým krokom, na ktorý tak dlho čakala asociácia spoločenského rozvoja s názvom „Svätá míľa“. Cieľom podujatia je zvýšiť povedomie občanov ohľadom udržateľného rozvoja, ako aj rozvoja historického, turistického, náboženského, ekonomického a spoločenského. Tým, že sa redemptoristi rozhodli zapojiť do tejto „pútnickej a turistickej cesty“, dokážu v ľuďoch zvýšiť úctu k osobe sv. Alfonza vo svete.

Na predstavení sa zúčastnili aj starosta mesta Pagani, Salvatore Bottone, rektor komunity redemptoristov v Pagani, P. Luciano Panella, riaditeľ asociácie “Svätá míľa“ („The Holy Mile”), Aniello Ascolese, prezident konzorcia Impresa Libera, Francesco Cuccurullo a poradca pre turizmus pre región  Campania, Corrado Matera.

Noviciát od septembra 2017 opäť v Ciorani, Taliansko

Tv program – Svätý Alfonz – sprievodca mojim životom, Pagani, Taliansko, marec 2017

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved