Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Stretnime sa v Toruni: „Go and share“

Už o pár mesiacov sa začne ďalší ročník európskeho stretnutia redemptoristov pre mládež a povolania. Tentoraz sa uskutoční v Poľsku od 27. do 31. júla 2022 v kostole sv. Jozefa v poľskej Toruni, vo farnosti, kde slúžia redemptoristi. Mottom podujatia je Go&Share.

„Chceme vás pozvať sledovať našu oficiálnu webovú stránku: www.goandshare.eu a naše stránky na Facebooku a Instagrame,“ píšu organizátori stretnutia vo svojom liste adresovanom spolubratom a vedúcim pastoračných skupín mládeže.

Prosíme, pomôžte nám osloviť všetkých, ktorí majú záujem zdieľať túto udalosť a pozývajú spolubratov a mladých ľudí, aby šírili správy prostredníctvom sociálnych sietí.

Na ceste prípravy na stretnutie sú na uvedených internetových stránkach užitočné zdroje: každý mesiac je tam uverejnená nová katechéza; k dispozícii je už aj oficiálna pieseň „Go&Share“ a prihlasovací formulár na júlové stretnutie.

Zdroj: cssr.news

Úprava a preklad: mediálny tím redemptoristov

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved