Redemptoristi
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Redemptoristi
Slovo medzi nami

Redemptoristi opäť na Godzone

22. a 23. apríla sa P. Jozef Mihok a P. Michal Zamkovský zúčastnili na Godzone tour v Liptovskom Mikuláši.

Takmer tisícpäťsto mladých ľudí z celého Slovenska sa počas tohto víkendu stretlo na Godzone konferencii v Liptovskom Mikuláši, ktorej téma bola „V hlbine“. Projekt Godzone organizuje konferenciu každoročne už od roku 2012 práve preto, aby vytváral priestor hlbšej formácie, akejsi duchovnej obnovy.

Víziou projektu Godzone je prinášať na Slovensko prebudenie, zjednotenie a povzbudenie. Svedectvom rastúcej jednoty, ktorú projekt prináša, bolo aj spoločné slávenie svätej omše, na ktorej sa pri oltári stretli členovia viacerých rehoľných spoločenstiev spolu s diecéznymi kňazmi a tajomníkom Rady pre mládež a univerzity KBS Onderejom Chrvalom. Hlavným celebrantom svätej omše bol provinciál Rehole piaristov na Slovensku Juraj Ďurnek a v kázni sa účastníkom prihovoril redemptorista a misionár Michal Zamkovský. Mladých pozval k úprimnému životu pred Božou tvárou a k ochote neustále si priznávať svoje chyby. „Naše zlyhanie Boha nikdy neprekvapí. Jeho náruč je stále otvorená, milujúca a pripravená nás prijať, nech sme urobili čokoľvek,“ povedal vo svojej kázni slovenský misionár milosrdenstva.

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved