Slovo medzi nami
DomovNovinkyPutovanie #cssrallaround na Facebooku a Instagrame

Putovanie #cssrallaround na Facebooku a Instagrame

V roku 2017 niekoľko redemptoristov z Portugalska prišlo s prostým nápadom vytvoriť skupinu s názvom “CSSR ALL AROUND”. Cieľom tejto iniciatívy bolo zverejniť fotoalbum, na ktorom by sa mohli podieľať redemptoristi z celého sveta. Pozvali redemptoristov zdieľať fotografie ich redemptoristického kríža na nimi zvolenom pozadí počas ich ciest do zahraničia.

Ubehli dva roky a sme veľmi spokojní, pretože máme zbierku fotiek z 50 krajín! Z týchto príspevkov vytvárame akýsi katalóg krásnych a zmysluplných záberov a každý ich môže použiť ako materiály v pastorácii.

Vďaka za všetky fotografie, ktoré ste zverejnili, ako aj za tie, ktoré ste nám zaslali mailom. Pozrite si krajiny, ktoré sú na záberoch:

Albánsko, Anglicko, Argentína, Bielorusko, Belgicko, Bolívia, Bosna a Hercegovina, Brazília, Estónsko, Filipíny, Fínsko, Francúzsko, Guatemala, Guinea-Bissau, Holandsko, Honduras, Chorvátsko, India, Indonézia, Irán, Írsko, Japonsko, Juhoafrická republika, Kazachstan, Keňa, Kolumbia, Litva, Lotyšsko, Macedónsko,  Maďarsko, Mexiko, Nemecko, Nový Zéland, Nigéria, Nórsko, Panama, Poľsko, Portugalsko, Rusko, Rwanda, Salvádor, Severné Írsko, Singapur, Slovensko, Spojené štáty, Škótsko, Španielsko, Švajčiarsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Venezuela, Wales, Zimbabwe.

Posielajte nám fotky aj naďalej.

#cssrallaround

https://www.instagram.com/cssr_all_around/

https://www.facebook.com/cssrallaround/

Sérgio Martins

Laický misionár Najsvätejšieho Vykupiteľa

Zdroj: www.cssr.news

Twitter
Visit Us
Follow Me
Tweet
Youtube
Soundtier