Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Pozývame vás k spoločnej online modlitbe „24 hodín pre Pána“

Aj tento rok sa uskutoční pôstna kajúca iniciatíva s názvom „24 hodín pre Pána“. Pápež František určil jej dátum na piatok a sobotu 12. a 13. marca v blízkosti Štvrtej pôstnej nedele. Téma na rok 2021 znie «On ti odpúšťa všetky neprávosti» (Ž 103,3).

Pozývame vás na akciu „24 hodín pre Pána“. Toto podujatie je odpoveďou na výzvu pápeža Františka, ktorý pozval celú Cirkev v Roku milosrdenstva, aby zažívala milostivý čas radostného stretnutia s milosrdným Otcom. Rovnako aj dnes pozýva celé spoločenstvo veriacich prežívať s vierou túto akciu.

Začneme v piatok 12. marca o 20.00 živým hodinovým vstupom z nášho bratislavského kostola sv. Cyrila a Metoda. Odkaz na stream je tu.

Pokračovaním bude vaša osobná modlitba doma v polhodinových blokoch podľa rozpisu (v prípade, že už nebudú voľné žiadne bloky, môžete sa pridať do ktoréhokoľvek bloku k niekomu ďalšiemu). Môže ísť o akúkoľvek formu modlitby podľa vášho výberu: ruženec, čítanie Svätého písma (napr. knihy Exodus alebo proroka Izaiáša) atď.

Skončíme opäť živým vstupom z kostola sv. Cyrila a Metoda v sobotu 13. marca večer o 20.00, ktorý bude dostupný tu.

Tešíme sa na vás!

Redemptoristi z komunity Bratislava-Puškinova

Zdroj: www.vaticannews.va

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved