Redemptoristi
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Redemptoristi
Slovo medzi nami

Nová kniha od Eldredgeovcov z nášho vydavateľstva

Manželstvo je divoké. Divoké je na ňom to, že vám bolo zverené srdce inej ľudskej bytosti. Niekedy berieme svoje manželstvo ako samozrejmosť. Vášeň, ktorú sme kedysi prežívali, vytláča rutina a pocit uspokojenia. Nie je nám zle, no v každodennom živote nám chýba dobrodružstvo.

Kniha Do teba zbláznený od manželov Eldredgeovcov vám pomôže vniesť do vášho vzťahu vášeň – vášeň jeden pre druhého a pre Boha, ktorý vás stvoril. Táto kniha prináša inšpiratívne texty rozložené na 60 dní. Vďaka nim budete môcť nájsť život plný slobody a dobrodružstva, a zároveň odhaliť aj tajomstvo duše toho druhého. Bez ohľadu na to, ako dlho ste spolu, keď sa priblížite k Bohu, priblížite sa aj k sebe navzájom. Nech vám táto kniha pomôže opäť sa jeden do druhého zblázniť!

Knihu si so zľavou 15 % môžete objednať v eshope vydavateľstva Slovo medzi nami za 9,40 eur.

John a Stasi Eldredgeovci sú autormi kníh Očarujúca, Divoký v srdci, Stať sa sebou, Odolný, Vezmi si svoj život späť, Rok obnovy, Cesta túžby a ďalších. V rámci svojej služby pomáhajú ľuďom spoznať Božie srdce a v Božej láske nájsť obnovu svojho vlastného srdca. John a Stasi žijú neďaleko Colorado Springs v štáte Colorado.

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved