Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Na evanjelizačnom turné Godzone 2015 sa mladým prihováral aj P. Jozef Mihok‏

Mladí ľudia po celom Slovensku mali minulý týždeň možnosť zažiť evanjelizačné turné projektu Godzone. Podujatie pritiahlo do športových hál a na zimné štadióny v Poprade, Košiciach, Žline, Bratislave, Brne a vo Zvolene 19 000 ľudí. Evanjelizačné turné projektu Godzone je už tradične súčasťou podujatí realizovaných počas Týždňa Cirkvi pre mládež.
Koncerty v jednotlivých mestách boli vystavané z hudobnej, divadelnej a tanečnej produkcie a plynule prechádzali do spoločných modlitieb. Evanjelizačnú výzvu v každom meste priniesol kňaz a riaditeľ Komisie pre mládež v Spišskej diecéze Marek Uličný. S motivačným slovom sa mladým prihováral otec Jozef Mihok CSsR a vedúci Spoločenstva SP a riaditeľ projktu Godzone Július Slovák. V každom meste sa mladým prihovoril aj miestny kňaz pre mládež alebo miestny otec biskup. „Myslím si, že tam, kde sa zídu mladí ľudia, aby sa rozprávali o Bohu, o Ježišovi, o Jeho prítomnsoti a o Jeho účinnej moci v nás, to je dobré miesto a dobré podujatie. Je dôležité poznať Ježiša a Jeho evanjelium a podľa neho aj žiť,“ povedal o turné projektu Godzone bratislavský pomocný biskup Mons. Jozef Haľko.
Projekt Godzone vznikol v roku 2010 ako projekt Združenia kresťanských spoločenstiev mládeže v odpovedi na výzvu pápežov k novej evanjelizácii.
Viachttps://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20151122012

 

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved