Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Modlitbový denník na rok 2020

Vydavateľstvo Slovo medzi nami vydalo už 19. Modlitbový denník. Témou myšlienok na každý deň roku 2020 je sprevádzanie odchádzajúcich.

Téma na rok 2020 je odozvou dlhého obdobia počas sprevádzania blízkeho človeka, o ktorom bolo vzhľadom na vek a zdravotný stav jasné, že jeho odchod do večnosti sa blíži, hoci pomalými krokmi. Autori denníka pri tejto starostlivosti oveľa intenzívnejšie vnímali Ježišovu prítomnosť, prítomnosť trpiaceho Krista; vynáral sa pred nimi tiež obraz Boha, ktorý si pripravuje človeka na odchod domov, do neba. Svoju reflexiu tohto náročného obdobia zverejnili v podobe úvah a postrehov v Modlitbovom denníku 2020 v nádeji, že prinesú potechu, úľavu, povzbudenie aj iným – v podobných, či ešte ťažších situáciách.

Modlitbový denník 2020 má pevné dosky, praktickú špirálovú väzbu a 224 strán vo formáte A5. Pri objednaní priamo vo vydavateľstve Slovo medzi nami na emailovej adrese slovo@smn.sk je jeho cena 4,40 eur.

Modlitbový denník vydávajú redemptoristi vo svojom vydavateľstve už od roku 2002. Obsahuje priestor na modlitbové úmysly, myšlienky, citáty z Písma, ale aj liturgický a občiansky kalendár.

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved