Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

John Eldredge v knihe Rok obnovy ponúka sprevádzanie na ceste s Bohom

Vo vydavateľstve Slovo medzi nami vychádza už 10. kniha Johna Eldredga. Rok obnovy ponúka sprevádzanie v modlitbe, pri čítaní Svätého písma, prebúdzaní túžob srdca i uzdravovaní rán.

John Eldredge vo svojej knihe Rok obnovy sumarizuje podstatné prvky svojej duchovnej cesty a kladie dôraz na to, že na ceste s Bohom nie sú prázdniny. Čitateľovi ponúka svoje sprevádzanie na celý rok: v modlitbe ako reálnom rozhovore s Bohom, pri čítaní Svätého písma ako Veľkého príbehu, ktorého sme súčasťou, pri prebúdzaní nášho srdca pre túžby, ktoré sú v nás potlačené, ak v minulosti spôsobili bolestivé a hlboké zranenia. J. Eldredge v knihe sprevádza pri uzdravovaní týchto rán a je spoločníkom pri objavovaní krásy v tomto svete, aby sme sa tým pripravili na krásu obnovenej zeme i neba.

Kniha zamyslení na 365 dní v roku sa skladá z krátkych čítaní – tvorí ich zamyslenie na každý deň s biblickým veršom a záverečná modlitba alebo inšpiratívna výzva, ktorá napomôže k uskutočneniu trvalej premeny v živote a vzťahoch. Kniha je určená mužom i ženám a venuje sa rôznym témam, vrátane vzťahu s Bohom a spoznávaniu, kým Boh naozaj je, udržiavaniu priateľstiev, prehlbovaniu vzťahov s členmi rodiny či pochopeniu budúcnosti, ktorú pre nás Boh naplánoval.

Knihu Johna Eldredgea Rok obnovy – 365 dní s Bohom preložila Zuzana Smatanová, má 400 strán a jej cena pri kúpe vo vydavateľstve Slovo medzi nami je 9,30 eur. Knihu je možné objednať na emailovej adrese slovo@smn.sk.

John Eldredge (1960) je americký autor New York Times, poradca a kresťanský prednášateľ, zakladateľ Ransomed Heart Ministries. V  slovenskom preklade vo vydavateľstve Slovo medzi nami vyšli jeho knihy Posvätná romanca, Kráčanie s Bohom, Cesta túžby, Divoký v srdci, Očarujúca (spolu s manželkou Stasi), Neodolateľný rebel, Z chlapca kráľom, Veľký príbeh a Otec, máš na to. S manželkou Stasi majú troch synov. John Eldredge žije v Colorado Springs.

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved