Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Dve nové knihy z nášho vydavateľstva Slovo medzi nami

Vydavateľstvo redemptoristov Slovo medzi nami vydalo nedávno dve nové knihy, ktoré by sme vám chceli predstaviť.

Malá cesta uzdravenia

Aj keď si to možno neuvedomujeme, Boh neustále pôsobí v našom živote. Dobrou správou je, že dokáže uzdraviť všetky naše obmedzenia a neduhy.

Táto kniha prinesie do životov čitateľov, ktorí sa ňou nechajú vtiahnuť, pokoj, harmóniu a lepšie vzťahy. Kladie sa v nej dôraz na hlboké duchovné uzdravenie celého človeka. Vďaka spoločnej službe Pauline Edwardsovej a pátra Laurenca, kňaza-augustiniána, sa Pán dotkol života nespočetného množstva ľudí. Pauline sa delí o to, ako vnímala vo svojom živote pozoruhodný vplyv svätej Terézie z Lisieux, známej svojou „malou cestou“, po ktorej táto svätá kráčala počas svojho života. Je to veľmi inšpiratívna kniha a čitateľa nežne vedie k osobnému uzdraveniu, k modlitbe a k službe druhým. VYDAJ SA UŽ DNES NA CESTU K SLOBODE.

Knihu Malá cesta uzdravenia si môžete objednať v našom eshope so zľavou 15 % tu.

Odvážne odovzdaná. Dovoľ Božej láske prepísať tvoj príbeh

„Táto Kimina kniha nám dáva nahliadnuť do Božieho pôsobenia v jej živote. Všetci tí, ktorí chcú objaviť svoje dary, nájsť uzdravenie srdca a slúžiť druhým, nájdu v tejto knihe úžasný prameň, z ktorého budú môcť čerpať.“ Max Lucado

Ak túžiš zakúšať Boha väčšmi než minulé straty, súčasný stres alebo obavy z budúcnosti, kniha Odvážne odovzdaná ti pomôže nájsť cestu k uzdraveniu duše. Kim sa počas svojho života naučila, že urobiť prvý – a zároveň ten najodvážnejší – krok znamená vzdať sa vecí, ktoré stoja medzi nami a Bohom. Keď to spravíme, získame slobodu; a s touto slobodou potom môžeme prežiť zmysluplný život. Kim to vyjadrila slovami: „Keď sa raz stretneš s Božou láskou, už nedokážeš byť taký istý ako predtým.“ Kim Walker-Smith je speváčka a skladateľka, líderka chvál a zakladajúca členka spoločenstva Jesus Culture. Žije neďaleko kalifornského Sacramenta s manželom Skylerom a ich tromi deťmi.

Knihu Odvážne odovzdaná si môžete objednať v našom eshope so zľavou 15 % tu.

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved