Redemptoristi
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Redemptoristi
Slovo medzi nami

Duchovná obnova v Kostolnej: Zmierenie s Bohom, s blížnym

Pápež František nás pozýva k tomu, aby sme sa nehanbili vymenovať vlastné hriechy, lebo Pán nás robí opäť spravodlivými, keď nám odpúšťa; a nie iba jeden raz, ale vždy. Je tu však jedna podmienka: „Božie odpustenie v nás mocne účinkuje za predpokladu, že my odpustíme druhým. A toto nie je jednoduché, lebo zášť vytvára v našom srdci akýsi uzol a je tam vždy istá trpkosť.“ Obnova nám má pripomenúť, že iba zmierením s Bohom vytvárame cestu k zmiereniu s blížnym a nakoniec aj so sebou samým. Dovoľme Bohu preťať uzol, ktorý vyrástol v našom srdci.

Obnova sa uskutoční 10. až 12. júna 2022 v kláštore redemptoristov v Kostolnej – Záriečí; program sa začína v piatok večer a končí v nedeľu popoludní. Prihlásiť sa môžete emailom na adrese duchovne.kostolna@gmail.com alebo telefonicky v pracovných dňoch od 19:00 do 21:00 na čísle 0910 222 382 (na toto číslo môžete kedykoľvek poslať aj SMS správu). Poplatok je 55 eur. Exercitátorom je P. Jozef Michalčík CSsR.

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved