Slovo medzi nami
Slovo medzi nami
Slovo medzi nami

Chantier Malele (Kongo) vyjadruje svoju vďačnosť redemptoristom za novú pôrodnicu

Komunita Chantier Malele (Kongo) vyjadruje svoju vďačnosť redemptoristom a „Misean Cara“ (Misean Cara podporuje rozvojovú prácu írskych misionárov po celom svete, aby odstránila chudobu a zmiernila nerovnosť) za podporu pri budovaní novej pôrodnice, ktorá vzdeláva zdravotných pracovníkov a podporuje Emergency C-Section Kits. Táto misia patrí pod COREAM (Konferenciu redemptoristov Afriky a Madagaskaru) a tiež „Red Communications“ (Redemptorist Communications je komunikačným nástrojom a publikačnou službou provincie Dublin a írskych redemptoristov).

Otec Gerry O´Connor je rád, že môže byť s Rose a Gawitou. Rose s dvojčatami so Simbom a Nzuzi a Cawita so Simarui. Rose i Gawita profitovali zo služby Emergency C-Section Kits, ktorú poskytujú priatelia redemptoristov a Misean Cara.

 

Tím projektu  pri stavbe pôrodnice Malele Maternity Clinic v obci Kimpese DR Kongo. Vďaka redemptoristom a Misean Cara, COREAM, Red Communications.

Z tweetu Gerryho O´Connora

@GerryO_Connor

 

Krátený preklad: Jana Badurová

Zdroj: cssr.news

 

Ďalšie články

Redemptoristi

Adresa

Redemptoristi - provincialát
Puškinova 1
811 04 Bratislava

Ochrana osobných údajov

Naša organizácia (resp. Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa - redemptoristi) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.
Ochrana osobných údajov

© Copyright 2022  |  CREA : THINK studios  |  All Rights Reserved