Facebook
Twitter
Youtube
Soundtier
HomeRedemptoristi

Redemptoristi

Dogma o Nepoškvrnenom počatí

Video o Nepoškvrnenom počatí Panny Márie, ktorá je patrónkou Kongregácie najsvätejšieho Vykupiteľa.

 

Redemptoristi – Poslovia nádeje

„Poslovia nádeje” je názov  dokumentárneho filmu o živote a práci redemptoristov Bratislavskej viceprovincie, natočený v roku 2014. Je to pohľad do srdca spoločenstva, ktoré sa snaží žiť misijnú charizmu sv. Alfonza de Liguori v súčasnom svete.

 

Viera do vrecka: Spoveď očami kňaza

Ako vnímajú spoveď kňazi? Pamätajú si naše hriechy? Na čo myslia počas spovede? Čo nám odporúčajú zlepšiť?

Autori videa sa opýtali ľudového misionára Michala Zamkovského, autora brožúrky Spoveď cesta k šťastiu z edície Viera do vrecka Jozefa Vadkertiho a saleziána Jána Jakubova, ktorý pracuje s mladými v bratislavskom saleziánskom stredisku na Trnávke.

 

P. Michal Zamkovský na GODZONE 2018

Ponúkame vám príhovor o. Michala Zamkovského CSsR, ktorý odznel na Godzone 2018.

Kurzy Objav, Nasleduj a Odovzdaj Krista

Vianočný e-pozdrav Redemptoristov 2018

 

Svätý Ján Neumann

Video o svätom Jánovi Neumannovi. Redemptoristovi, biskupovi a misionárovi, ktorý sa narodil v Čechách.

Nepočujúci a nevidiaci redemptorista na Jubileu chorých

V Ríme sa od 10. do 12. júna 2016 konalo Jubileum chorých. Svätá omša, ktorej na Námestí sv. Petra o 10.30 predsedal Svätý Otec František, mala mimoriadny charakter pre aktívnu účasť chorých a hendikepovaných na priebehu liturgie. Posunková reč v medzinárodnom znakovom jazyku umožnila porozumenie aj nepočujúcim.

Toto Jubileum začalo 10. júna púťou  z Castel Sant’Angelo k Svätej bráne. O 17:00, v kostole Santa Maria in Vallicella, mal katechézu pre všetkých, predovšetkým pre nepočujúcich a nevidiacich, nevidiaci a nepočujúci redemptorista P. Cyril Axelrod. Katechéza bola prekladaná do medzinárodného posunkového jazyka, do talianskeho posunkového jazyka a do dotykového znakového jazyka.  Počas jubilea bolo viacero zaujímavých aktivít. Pozrite si krátky vstup P. Cyrila na Námestí sv. Petra vo videu so slovenskými titulkami.

Facebook
Twitter
Youtube
Soundtier
close

Zdieľajte príspevok..