Facebook
Twitter
Youtube
Soundtier
HomeMisie milosrdenstva 2016

Misie milosrdenstva 2016

Misie milosrdenstva 2016

Od 22. do 28. mája 2016 sa v Katedrále Sv. Martina v Bratislave konali Misie milosrdenstva. Nadviazali na misie, ktoré sa naposledy konali v Bratislave v rokoch 2010 a 1999. Konali sa v rámci mimoriadneho Svätého roku milosrdenstva. Ten začal na slávnosť Nepoškvrneného počatia Panny Márie (8. decembra 2015) a skončil 20. novembra 2016.

Cesta milosrdenstva 1.časť

Tri večery Misií milosrdenstva patrili v Katedrále sv. Martina Ceste milosrdenstva. Tento špeciálny typ modlitby so zamysleniami, ktoré čítali viaceré známe tváre z televíznej obrazovky, zaplnila najväčší bratislavský kostol do posledného miesta.

 

Cesta milosrdenstva 2.časť

Cesta milosrdenstva 3.časť

 

Moderovaná adorácia p. Michala

Súčasťou  Misií milosrdenstva v Bratislave bola aj večerná moderovaná adorácia, ktorú viedol P.Michal Zamkovský. Bola spojená s pozývaním ľudí z ulíc a námestí, aby prešli Bránou milosrdenstva.

 

Posledný večer Misií milosrdenstva v Bratislave patril modlitbe chvál

V piatok, 27. mája, v predposledný deň prvých Misií milosrdenstva na Slovensku patril dvojhodinovej modlitbe chvál, ktorú naživo vysielala aj televízia LUX.  Viedlo ju spoločenstvo Calvary a Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina.

 

Záver Misií milosrdenstva  s požehnaním misijného kríža

 

Facebook
Twitter
Youtube
Soundtier
close

Zdieľajte príspevok..