DomovKalendár

16 Po 17 Ut 18 St 19 Št 20 Pi 21 So 22 Ne
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: apr 21 07:46 am
0:00 Nižná na Orave – misie
Nižná na Orave – misie
apr 16 @ 0:00 – apr 17 @ 0:00
Tím p. Michala Zamkovského
0:00 Tvrdošín – misie
Tvrdošín – misie
apr 16 @ 0:00 – apr 17 @ 0:00
Tím – komunita Bratislava, Puškinova
8:00 Programy pre žiakov – Medvedzie
Programy pre žiakov – Medvedzie
apr 16 @ 8:00 – 13:00
V rámci ľudových misií bude spoločenstvo Shekinah z Radvane viesť programy na školách: ZŠ Medvedzie – 160 žiakov Spojená škola Medvedzie – 4 programy pre 200 žiakov Prosíme o modlitby.
19:00 Chvály v UPeCe v Bratislave
Chvály v UPeCe v Bratislave
apr 16 @ 19:00 – 21:00
Chvály v UPeCe v Bratislave @ Univerzitné pastoračné centrum  | Bratislavský kraj | Slovensko
  Kedy: 16. apríl 2018 Kde: Veľká sála UPeCe Večer chvál so spoločenstvami Rieka Života a Calvary. Začíname o 19.00 svätou omšou, ktorú bude celebrovať P. Ján Andrejov.  
0:00 Nižná na Orave – misie
Nižná na Orave – misie
apr 17 @ 0:00 – apr 18 @ 0:00
Tím p. Michala Zamkovského
0:00 Tvrdošín – misie
Tvrdošín – misie
apr 17 @ 0:00 – apr 18 @ 0:00
Tím – komunita Bratislava, Puškinova
8:00 Programy na školách – Tvrdošín
Programy na školách – Tvrdošín
apr 17 @ 8:00 – 13:00
V rámci ľudových misií bude spoločenstvo Shekinah z Radvane viesť programy na školách: Cirkevná škola Štefana Šmálika – 150 žiakov 8-ročné gymnázium – 90 žiakov Prosíme o modlitby.
0:00 Nižná na Orave – misie
Nižná na Orave – misie
apr 18 @ 0:00 – apr 19 @ 0:00
Tím p. Michala Zamkovského
0:00 Tvrdošín – misie
Tvrdošín – misie
apr 18 @ 0:00 – apr 19 @ 0:00
Tím – komunita Bratislava, Puškinova
18:00 Pružina – obnova misií
Pružina – obnova misií
apr 18 @ 18:00 – apr 19 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
0:00 Nižná na Orave – misie
Nižná na Orave – misie
apr 19 @ 0:00 – apr 20 @ 0:00
Tím p. Michala Zamkovského
0:00 Tvrdošín – misie
Tvrdošín – misie
apr 19 @ 0:00 – apr 20 @ 0:00
Tím – komunita Bratislava, Puškinova
0:00 Pružina – obnova misií
Pružina – obnova misií
apr 19 @ 0:00 – apr 20 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
0:00 Nižná na Orave – misie
Nižná na Orave – misie
apr 20 @ 0:00 – apr 21 @ 0:00
Tím p. Michala Zamkovského
0:00 Tvrdošín – misie
Tvrdošín – misie
apr 20 @ 0:00 – apr 21 @ 0:00
Tím – komunita Bratislava, Puškinova
0:00 Pružina – obnova misií
Pružina – obnova misií
apr 20 @ 0:00 – apr 21 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
18:00 Na Godzone aj P. Michal Zamkovský a P. Jozef Mihok
Na Godzone aj P. Michal Zamkovský a P. Jozef Mihok
apr 20 @ 18:00 – apr 21 @ 0:00
Na Godzone aj P. Michal Zamkovský a P. Jozef Mihok
O konferencii v Liptov Aréne (Tatralandia)
0:00 Nižná na Orave – misie
Nižná na Orave – misie
apr 21 @ 0:00 – apr 22 @ 0:00
Tím p. Michala Zamkovského
0:00 Tvrdošín – misie
Tvrdošín – misie
apr 21 @ 0:00 – apr 22 @ 0:00
Tím – komunita Bratislava, Puškinova
0:00 Pružina – obnova misií
Pružina – obnova misií
apr 21 @ 0:00 – apr 22 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
0:00 Na Godzone aj P. Michal Zamkovský a P. Jozef Mihok
Na Godzone aj P. Michal Zamkovský a P. Jozef Mihok
apr 21 @ 0:00 – 17:40
Na Godzone aj P. Michal Zamkovský a P. Jozef Mihok
O konferencii v Liptov Aréne (Tatralandia)
18:00 Maňa – misie
Maňa – misie
apr 21 @ 18:00 – apr 22 @ 0:00
Tím p. Petra Hertela
0:00 Nižná na Orave – misie
Nižná na Orave – misie
apr 22 @ 0:00 – 15:00
Tím p. Michala Zamkovského
0:00 Tvrdošín – misie
Tvrdošín – misie
apr 22 @ 0:00 – 15:00
Tím – komunita Bratislava, Puškinova
0:00 Pružina – obnova misií
Pružina – obnova misií
apr 22 @ 0:00 – 15:00
Tím p. Ivana Flimela
0:00 Maňa – misie
Maňa – misie
apr 22 @ 0:00 – apr 23 @ 0:00
Tím p. Petra Hertela