DomovKalendár

20 Po 21 Ut 22 St 23 Št 24 Pi 25 So 26 Ne
Celý deň
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Teraz: nov 20 04:53 am
0:00 Brusno – misie
Brusno – misie
nov 20 @ 0:00 – nov 21 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
13:00 Povolaní sme k svätosti (TV Lux)
Povolaní sme k svätosti (TV Lux)
nov 20 @ 13:00 – 13:30
Duchovná poradňa s p. Michalom Zamkovským (TV Lux).
18:00 Predstavenie knihy Spovedal som Slovensko v Bratislave a Košiciach
Predstavenie knihy Spovedal som Slovensko v Bratislave a Košiciach
nov 20 @ 18:00
Predstavenie knihy Spovedal som Slovensko v Bratislave a Košiciach
Srdečne Vás pozývame na predstavenie knihy Spovedal som Slovensko, ktorá je knižným rozhovorom s redemptoristom Michalom Zamkovským. Kniha bude predstavená v Bratislave aj v Košiciach spolu s jej autormi Imrichom Gazdom, Pavlom Rábarom a pátrom Zamkovským. V Bratislave 20.11.2017 o 18.00 v Pálffyho paláci na Zámockej ulici č. 47. Prihásiť sa môžete TU. V Košiciach knihu predstavíme počas Košických Hanusových dní v stredu 22. 11. 2017 o 17:00 v DKC Veritas na Dominikánskom námestí 8. Prihlásiť sa môžete TU.  
0:00 Brusno – misie
Brusno – misie
nov 21 @ 0:00 – nov 22 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
0:00 Brusno – misie
Brusno – misie
nov 22 @ 0:00 – nov 23 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
0:00 Brusno – misie
Brusno – misie
nov 23 @ 0:00 – nov 24 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
22:10 Povolaní sme k svätosti (TV Lux)
Povolaní sme k svätosti (TV Lux)
nov 23 @ 22:10 – 22:40
Duchovná poradňa s p. Michalom Zamkovským (TV Lux)
0:00 Brusno – misie
Brusno – misie
nov 24 @ 0:00 – nov 25 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
16:00 Povolaní sme k svätosti (TV Lux)
Povolaní sme k svätosti (TV Lux)
nov 24 @ 16:00 – 16:25
Duchovná poradňa s o. Michalom Zamkovským (TV Lux)
0:00 Brusno – misie
Brusno – misie
nov 25 @ 0:00 – nov 26 @ 0:00
Tím p. Ivana Flimela
18:00 Horné Sŕnie – misie
Horné Sŕnie – misie
nov 25 @ 18:00 – nov 26 @ 0:00
Tím p. Petra Hertela
18:00 Konská – misie
Konská – misie
nov 25 @ 18:00 – nov 26 @ 0:00
Tím p. Michala Zamkovského
0:00 Brusno – misie
Brusno – misie
nov 26 @ 0:00 – 15:00
Tím p. Ivana Flimela
0:00 Horné Sŕnie – misie
Horné Sŕnie – misie
nov 26 @ 0:00 – nov 27 @ 0:00
Tím p. Petra Hertela
0:00 Konská – misie
Konská – misie
nov 26 @ 0:00 – nov 27 @ 0:00
Tím p. Michala Zamkovského